דיןָmeet

ראשי » תנאי שימוש

תנאי שימוש

 

  1. מובהר כי שימוש בבלוג משמעו כי הנכם מקבלים ומסכימים לכל התנאים הנכללים להלן בתנאי שימוש אלה.
  2. הפוסטים (רשומות) המתפרסמים בבלוג, נכתבים על ידי כותבים שונים, והינם על דעתם האישית. אין לראות בכותבים האחרים ו/או בפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה כמסכימים לתכני הפוסטים השונים אשר פורסמו על ידי מי מהכותבים. במידה והנך סבור כי תוכן שהתפרסם בפוסט כלשהו פוגע או מפר זכות שלך, תוכל ליצור קשר עם הכותב ולפרט את מהות הטענה. אין בפניה כאמור משום התחייבות של הכותב להסיר רשומות כלשהן.
  3. התכנים בבלוג מובאים כפי שהם (As Is) וללא כל אחריות. תכני הבלוג אינם מהווים עצה משפטית או אחרת ואין להסתמך עליהם לשום צורך שהוא. הבלוג ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק, שיגרם לקוראי הבלוג ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש בתכנים המתפרסמים בבלוג.
  4. תגובות – הנך מתחייב/ת שלא לפרסם תגובות אשר יש בהן משום הפרת זכויות קנייניות, פגיעה בשמו הטוב ו/או בפרטיותו של כל אדם, גוף או מוסד, או הפליה על רקע גזע, דת, לאום, מין או נטייה מינית. חל איסור לפרסם תגובות בעלות אופי מסחרי או שיווקי, ללא הסכמת מנהלי הבלוג. מנהלי הבלוג רשאים להסיר כל תגובה ו/או להימנע מפרסומה בשלמותה או בחלקה, בכל עת, לפי שיקול דעתם וללא מתן הודעה. במקרה של הפרת  התחייבות זו, הנך מתחייב/ת לשפות ו/או לפצות את הבלוג ו/או מי מטעמו בגין כל נזק ו/או הפסד שייגרמו לו ו/או למי מטעמו, בגין הפרה זו, לרבות הוצאות בגין טיפול משפטי.
  5. קניין רוחני – זכויות הקניין הרוחני לרבות זכויות היוצרים בפוסטים, שייכות לכותבי  הפוסטים. אין לעשות כל שימוש מסחרי בתכנים אלה, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש בכתב מאת בעלי הזכויות.
  6. מנהלי הבלוג יהיו רשאים לשנות בכל עת את תנאי השימוש ללא הודעה מראש.
  7. מנהלי הבלוג יהיו רשאים להעביר את כתובתו לכל כתובת אחרת, לשנות את שמו או להפסיק את פעילותו בכל עת וללא הודעה מראש.


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: